Depotem Ltd. Şti. Hakkında

Depotem Ltd. Şti.; 1995 yılında Eski İski Bölge Müdürü Engin YAZICI tarafından, İSKİ’den ayrıldıktan sonra,  su deposu hizmetlerini en sağlıklı ve en olması gerektiği şekilde verebilmek düşüncesi ile, bir çok araştırma ve geliştirmeler sonucunda kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, 26 yıldan bu yana; sadece su depoları üzerine yoğunlaştırdığımız hizmetlerimiz; İSO ve TSE belgeli olarak sunduğumuz, insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı resmi belgelerle kanıtlanmış olan su deposu temizlik ürünleri kullanılarak sunulmaktadır. Depotem olarak; verdiğimiz temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleri ile, su depolarının sağlıklı bir şekilde, uzun yıllar boyunca kullanılması mümkün olmaktadır. Oksijensizlik ve kullanılan yanlış temizlik maddelerinin kalıntıları sebebiyle su deposu kullanımının insan sağlığını tehdit eder hale gelmemesi için firmamızın uzman çözümlerini her zaman yenilemeyi bir misyon edinmiştir.

Gıda tüzüğüne uygun maddeler kullanılarak gerçekleştirilen depo temizliği hizmetleri, tamamı alanında eğitim almış ve uzun yılların deneyimine sahip teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. TSE standartlarına uygun olmayan temizlik ürünleriyle su depolarının dezenfekte edilmeye çalışılması ölümle sonuçlanabilecek kadar ciddi sonuçlar doğurabileceğinden, bu konuda risk almamanızı ve işin uzmanına yani Depotem’e başvurmanızı öneririz.

Su depolarıyla ilgili her ölçekten ihtiyacınıza garantili çözümlerle yanıt verebilecek teknik yeterliliği ve uzmanlığı bulunan firmamız, ayrıca metal depoların epoksi kaplanma hizmetleri de sunmaktadır. Beton su depolarındaki çatlaklardan kaynaklanan kaçakların tamir edilmesi için membran yalıtım hizmeti de sunan Depotem, bu sayede deponun korozyondan korunmasını ve suyun daha sağlıklı biçimde uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlamaktadır. Perde, çatı, teras, inşaat temeli su yalıtımları ve su arıtma sistemleri konusunda da uzman çözümler sunmaktayız. Su deposu ihtiyaçlarınıza krom, polietilen ve polyester depo çeşitleriyle en kaliteli şekilde yanıt vermekteyiz.

Depotem güvencesiyle su deposu temizlik, dezenfeksiyon, yalıtım konusunda sunduğumuz sertifikalı hizmetlerimizden son derece cazip fiyatlarla yararlanmak için bizimle 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depotem, ISO 9001:2000 ve TSE tescilli bir marka olarak ihtiyaçlarınıza yüksek kaliteli çözümler ve uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.