Arnavutköy Su Deposu Temizliği

İstanbul’un en kalabalık semtlerinde biri olan Arnavutköy’de genellikle ortak su depoları kullanılmaktadır. Binaların çatı bölümünde konumlanmış olan depoların üzerleri açık olduğundan her türlü hava koşuluna direk olarak maruz kalır. Bunun yanı sıra su içerisinde bulunan çeşitli materyaller zamanla depoların içerisinde birikir ve insan sağlığını ciddi düzeyde tehdit edecek bir katman oluşturur. Pas, kireç, çamur veya mangan gibi maddelerin depolardan arındırılması ise ancak profesyonel bir su deposu temizliği ile mümkün olmaktadır.

Özellikle Arnavutköy bölgesinde pek çok kişi depo temizliğini kendi yöntemleri ile yapmakta ve çoğu zamanda deponun mekanizmasına da zarar vermektedir. Ancak son derece önemli bir detay gözden kaçırılır. Bu da depo içerisinde katmanlaşmış olan maddelerin insan sağlığına zararı olmayan temizlik malzemeleri ile temizlenmesi gerektiğidir. Örneğin depoda biriken kireç tabakası, kireç çözücü malzeme ile temizlenebilir. Ancak son derece güçlü bir kimyasal madde olan kireç çözücüler, uygulandıkları alanda kalıntı bırakır. Dolayısıyla bu kalıntılar suya karışır ve sağlığınızı tehdit etmeye başlar.

Oysa kireç başta olmak üzere depolar içerisinde bulunan tüm zararlı maddeler firmamız tarafından sadece sağlığa zararı olmayan ve kalıntı bırakmayan malzemeler ile de temizlenebilir. Büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz Arnavutköy su deposu temizliği çalışmalarımız esnasında sadece söz konusu katmanlar değil depo içerisinde bulunan bakteriler ve mikroplar da yok edilmektedir. Dolayısıyla gelişigüzel yöntemler ile asla yapılamayacak olan hijyenik bir temizlik gerçekleştirilir. Üstelik bu çalışmamızı her türlü depo için uygulayabilmekteyiz.

Ortak kullanım sunduğundan oldukça geniş ebatlarda olan su depoları da bu alanda eğitim almış, uzman ekiplerimiz tarafından itina ile açılır ve gerekli su deposu temizliği işlemi yapıldıktan sonra, mekanizmaya hiçbir zarar verilmeden, aynı özenle depolarınız kapatılarak kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Bu sayede hiçbir risk almadan, depolarınızın hijyenik bir şekilde temizlenmesi, steril bir durumda tarafınıza teslim edilmesi mümkün olmaktadır.

Arnavutköy su deposu temizliği çalışmalarımızı ilçenin tüm mahallelerinde her türlü depo üzerinde gerçekleştirmekteyiz. Çağrı merkezimizi haftanın herhangi bir gününde arayabilir hem temizlik işlemlerimiz hakkında bilgi alabilir hem de fiyat tarifemizi öğrenebilirsiniz.